🌺🌺سلام و عرض ادب 🌷🌷
ممنون میشم چند دقیقه همراه من باشید 🙏🙏

شما می دونید گروه درمانی یعنی چی؟؟😕😕
گروه درمانی یعنی اینکه یه عده با یه مسئله یا مشکل مشترک دور هم جمع می شن و در حضور یک مشاور و یا روانشناس به طرح موضوع می پردازند و بعد هر کدوم از اون ها به ارائه یک راه حل می پردازند و به جای اینکه فقط از حضور مشاور و یا روانشناس به صورت فردی استفاده کنند یاد می گیرند که دیگران هم که مشکل اون ها رو دارند چطوری با اون مشکل دست و پنجه نرم می کنند و در واقع به جای یاد گرفتن یه راه حل چند تا راه حل یاد می گیرن بعلاوه اینکه شاید راه حل اون ها بتونه گرهی از زندگی یکی دیگه تو گروه باز کنه.
به عنوان مثال شما اگر با همسرتون تو زمینه های جنسی مشکل دارید می تونید به ی سری گروه درمانی ها برین که دیگران هم همین مشکل رو دارند و کنار هم یاد بگیرید که چطور با مشکل روبرو بشین. شما راه حل هاتون رو به اون ها بگین و اون ها راه حل هاشون رو به شما.
حالا ما در اولین دوره، با توجه به فراوانی اضطراب و افسردگی و کلا نگرانی در مورد آینده در جامعه، یک گروه درمانی راه انداختیم که از دوشنبه شروع میشه. در صورت تمایل می تونین شما هم یکی از اعضای این گروه درمانی باشید و در کنار سایر اعضای گروه طریقه غلبه بر این مشکلات رو بیاموزیم. اگر دوست داشتید در این گروه درمانی شرکت کنید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید و یا اینکه دوشنبه پاشین بیاین. کل گروه ۱۰ تا ۱۲ نفر بیشتر نیست که یه وقت شلوغ نشه. منتظرتون هستیم
ضمنا بعد از تشکیل گروه از پذیرش افراد جدید معذوریم. 🙈🙈
تاریخ شروع گروه درمانی اضطراب، افسردگی و غلبه بر نگرانی: دوشنبه ۱۹ مهرماه ساعت ۱۷
مکان: مشهد – امامت ۱۹ – پلاک ۱۱۹ – طبقه ۴ – واحد ۷
تلفن : ۰۹۱۵۳۳۳۰۶۲۲ – ۰۹۳۷۱۰۷۳۰۷۷ – ۰۹۳۵۴۰۸۶۳۴۴
منتظر شما هستیم ❣❣❣🌷🌷🌺🌺🌺

 

%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-1