cda

ابوالفضل سعادتی؛ کارشناس ارشد مشاوره خانواده و مدیر آموزشگاه علمی به اندیشان در نامه ای حمایت خود را از کاندیداتوری پزشک نمونه کشور جناب آقای دکتر بهروز بنیادی اعلام نمود. شرح نامه که خطاب به مردم ولایت مدار کاشمر نوشته شده است به شرح ذیل است.

همشهریان عزیزم سلام …

مدتی است که از شهر و دیار خویش؛ کاشمر عزیز دور هستم و هر چند در جوار امام رئوف؛ علی ابن موسی الرضا(ع) به کسب موفقیت هایی نه چندان زیاد نائل آمده­ام اما هیچگاه ترشیز کهن را فراموش نکرده­ام. همه دانش آموزان، دانشجویان و مراجعان عزیزم، به طرقی باخبرند که اهل کجا هستم و همیشه به کاشمری بودن خویش افتخار کردم و خواهم کرد.

دوری از وطنم، دلیلی بر بی تفاوتی نسبت به وضعیت شهرم و مردمان بی نظیرش نیست. همیشه اخبار را از کانال های مختلف در زمینه کاشمر رصد کرده ام و امروز و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، با اطلاع کامل و کافی از یکایک نامزدهای انتخابات در دیار ترشیز کهن، برآن شدم تا در نامه ای حمایت خود را از کاندیداتوری جناب آقای دکتر بهروز بنیادی اعلام نمایم.

دکتر بهروز بنیادی را سالهاست می شناسم. حمایت از بنیادی را بنا به دلایلی برخود لازم می دانم.

حمایت از بهروز، بخاطر خواهرش که حق مادری بر گردنم دارد نیست.

بخاطر شوهرخواهر(داماد) مودب و یگانه آنها که همیشه برایم اسطوره ادب و احترام و اخلاق بوده و هست،نیز نیست…

بخاطر مرحوم پدرش که از صمیم قلب دوستش داشتم و آن لبخند همیشه بر لبانش که ساده زیست و ساده رفت، نیست…

و بخاطر مادر خاکی و صمیمی اش که اهل ذکر و عبادت است؛ هم نیست …

هر چند که هر کدام از اعضای خانواده مادری اش می تواند دلیلی بر حمایت من از او باشد اما سه عامل دیگر مزید بر علل فوق است که حمایت بی دریغ من از او را در پی دارد.

اول آنکه نیک می دانم؛ بنیادی، بخاطر مال دنیا و اندوختن ثروت تن به سیاست این دیار نسپرده است. او از مال دنیا بی نیاز است و تحصیلات و سواد نابش آنقدر در حد کفایت هست که اگر منبعد حتی در خانه بنشیند او و فرزندان و نوه هایش به لحاظ مالی تامین باشند.

دوم آنکه نخبه است و اهل علم و تحصیل. او فوق تخصص و در واقع استاد تمام رشته خود است و با تلاشی مثال زدنی بسان اساتیدش چون دکتر محمد قریب و …. هر آنچه که در این علم در جامعه بوده است را یک تنه ازآن خود کرده و در این زمینه حرفی برای گفتن دارد و اگر به حساب اغراق نگذاریم باید اقرار کنیم که شاید کمتر کسی به سواد او در این دیار وجود داشته باشد. هر چند که کاشمر و کاشمری همیشه نمونه بوده و هست. به هرحال پزشک نمونه کشور شدن که خود مبنایی از علم و اخلاق و ادب است،کار ارزشمندی است و باید به شایستگی از آن تقدیر شود.

و سوم که به نظرم مهمتر از مابقی است، آنکه در کلام پدرم؛ او بسیار خودساخته و زحمت کش است. پدر او را از زمانی که در خیابان های کاشمر به کارگری مشغول بود به یاد دارد. زمانی که بهروز در کنار تحصیل و در زیر سایه پدر عزیزش تن به کار می داد و کارگری می کرد. او اهل کار و زحمت کشی است و با کارگر و وضعیت کارگری کاملا آشناست و بسان بسیاری از پزشکانی که من میشناسم در دنیایی از ناز و نعمت درس نخوانده و با اتکا به منش شخصی و البته تلاش و همت عالی بدین جایگاه نائل آمده است.

در نهایت؛ ضمن احترام به همه نامزدهای عزیز مجلس شورای اسلامی در دیار ترشیز کهن، حمایت رسمی خود را به دلیل ویژگی های بی بدلیل دکتر بهروز بنیادی از وی اعلام می دارم و امیدوارم در راهی که پیش گرفته است، موفق و پیروز و سربلند باشد و هر چه در توان دارد برای آبادنی کاشمر عزیز، رفع محرومیتها و اشتغال جوانانش بکار گیرد.

با آرزوی موفقیت

ابوالفضل سعادتی

کارشناس ارشد مشاور خانواده و مدیر آموزشگاه علمی به اندیشان

مشهد مقدس – اسفندماه ۱۳۹۴

Gallerykalemat.ir

photo_2016-02-23_00-50-31